اطلاعات بیمه ی

هر چه تعداد پوشش های انتخابی بیشتر باشد

اشتباه شماره 1 بیمه عمر

هر چه تعداد پوشش های انتخابی بیشتر باشد، هزینه بیمه عمر نیز بیشتر می شود. بیمه پاسارگاد شامل چه مواردی می شود؟

چه افراد ثروتمند و چه کسانی که در مشکل هستند، افراد مسن یا کودکان، بیمار یا سالم.

بیمه عمر علاوه بر پوشش هایی که در بخش های بعدی این مقاله به آن خواهیم پرداخت، از نظر پس انداز و سرمایه گذاری نیز مزایای زیادی دارد. علاوه بر این، سودی که روزانه از یک شخص در بیمه نامه دریافت می شود، پس انداز او را تشکیل می دهد.

متأسفانه هزینه های بالای پزشکی و دارویی زندگی بیمار و خانواده او را بسیار پیچیده می کند.

هر چه تعداد پوشش های انتخابی بیشتر باشد

لازم به ذکر است که بهتر است حداکثر دوره ممکن سالیانه را انتخاب کنید، زیرا امکان بازخرید قبل از مدت قرارداد وجود دارد، اما در صورت سلامت فرد، مدت قرارداد قابل تمدید است، در غیر این صورت امکان تمدید وجود ندارد.

سال بیمه شاید تعجب کنید که بیمه عمر هزینه های پزشکی صدمات ناشی از تصادف را نیز پوشش می دهد.

به عنوان مثال، بیمه اجتماعی در صورت فوت فرد، مبلغ بسیار ناچیزی در حدود 200 هزار تومان به بازماندگان خود می پردازد و در بیمه عمر در صورت فوت فرد، حتی اگر به صورت حق بیمه پرداخت کرده باشد.

مشارکت و علاوه بر پرداخت سرمایه فوت، در صورتی که فوت بر اثر حادثه بوده باشد (در صورت خرید بیمه فوت ناشی از حادثه) تا 3 برابر سرمایه فوت به بازماندگان خود می پردازد.

در این صورت ضریب وجود دارد و با انتخاب عدد بالاتر باید هزینه بیشتری بپردازید اما سرمایه فوتی در اثر حادثه به نسبت این ضریب افزایش می یابد.

به عبارت دیگر در صورت افزایش تورم در سال های آینده، می توانید درصدی را نیز در حق بیمه خود تعیین کنید تا مبلغ دریافتی شما به روزتر باشد.

بسته به شرکت بیمه، می توانید فاکتورهای افزایش سالانه مختلفی را انتخاب کنید.

همکاران متخصص واحد بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کلیک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تا شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر از ثروتمندترین شرکت های بیمه راهنمایی کنند.

هر چه تعداد پوشش های انتخابی بیشتر باشد

وامی که از بیمه عمر پاسارگاد دریافت می کنیم از پس انداز هایی است که در مدت زمان مشخصی پس انداز شده است.

هر چه تعداد پوشش های انتخابی بیشتر باشد

به عنوان مثال اگر 10 سال از مدت قرارداد بیمه عمر ما گذشته باشد و 10 میلیون صومی در این بیمه انباشته کرده باشیم، می توانیم تا سقف 9 میلیون صومی وام بیمه عمر پاسارگاد دریافت کنیم.

به عنوان مثال، اگر فردی دارای یک بیماری خاص یا شرایط زندگی پرخطر است.

راه های زیادی برای رسیدن به آرامش و امید در زندگی وجود دارد که شاید مهمترین این راه ها امنیت مالی خود و خانواده مان در آینده باشد، یکی از این راه ها می تواند پس انداز در یک سرمایه گذاری مطمئن با بازدهی مناسب باشد.

پس انداز باید به گونه ای انجام شود که در صورت نیاز مالی به زندگی ما آسیب نرساند تا دسترسی رایگان داشته باشد و سودآور باشد، حال چگونه می توان از تعدادی ابزار مفید بیمه ای استفاده کرد.

مهم این است که شما را با بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه عمر و امنیت آینده) آشنا می کنیم. بیمه شده نمی تواند ذینفع بیمه نامه باشد، اما ممکن است بیمه شده و ذینفع یک شخص باشند.

شرکت های بیمه می توانند افراد مبتلا به یکی از بیماری های خاص را تحت شرایط خاصی بیمه کنند.

ذینفع تحت بیمه نامه ممکن است یک یا چند نفر باشند.

اگر به اشتباه اطلاعات شخصی اعم از وضعیت سلامت، مشخصات ظاهری و غیره را در فرم بیمه عمر وارد کنید.

شرکت بیمه ممکن است هر زمان که متوجه این خطاها شد، بیمه نامه را لغو کند و هیچ هزینه ای بابت آن پرداخت نخواهد کرد.

به عنوان مثال، سال گذشته (اعلام تیرماه 1394) در بیمه ایران، سود مشارکت در پرداخت های بیمه عمر 24 درصد و یک سال قبل از آن 24.9 درصد اعلام شد.

به عنوان مثال، اگر ضریب 3 را انتخاب کنید، به این معنی است که در صورت بروز چنین خسارتی، 3 برابر سرمایه مادام العمر به شما پرداخت می شود.

برای انتخاب بیمه مناسب از بین تمامی شرکت های بیمه عمر نیاز به مشاوران دقیق و کاملی دارید و مشاوران ایزاکی شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر به صورت کاملا بی طرفانه یاری می کنند.

اگر قرار است 90 درصد این اندوخته را به صورت موقت از بیمه عمر خود برداشت کنیم، باید سود این مبلغ را نیز برگردانیم، زیرا در پایان قرارداد، بیمه عمر برای مدتی که ذخیره از آن برداشت شده، سود پرداخت می کند.

مقاله ی با این عنوان :

اطلاعاتی در باره بیمه عمر بخش 2

حساب بیمه عمر بیمه شده:

شخصی که تحت پوشش بیمه عمر قرار می گیرد و فوت یا زندگی او شرط اساسی وجود بیمه عمر است.