اطلاعات بیمه ی

نکات مهم بیمه تامین آتیه پاسارگاد بخش 1

اشتباه شماره 1 بیمه عمر

نکات مهم بیمه تامین آتیه پاسارگاد بخش 1

نکات مهم بیمه تامین آتیه پاسارگاد بخش 1

نکات مهم بیمه تامین آتیه پاسارگاد بخش 1

نکات مهم بیمه تامین آتیه پاسارگاد بخش 1 : شرکت بیمه پاسارگاد در راستای ایجاد شرایط بهتر در بیمه‌ تامین آتیه یکی از بزرگترین شرکت‌هایی است که با سطح توانگری بالا توانسته عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد.

این شرکت بیمه  در طول مدت داشتن این بیمه‌نامه پوشش های مختلفی را برای دارندگان این بیمه‌نامه در کنار سرمایه‌گذاری بیمه‌ای فراهم نموده.

خدماتی که شرکت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد به بیمه گذاران خود ارائه می‌کند یکی از برترین خدمات بیمه عمر است.

در این مقاله نگاه کلی نسبت به بررسی تمامی موارد بیمه  تامین آتیه  خواهیم داشت.

طرح‌های بیمه تامین آتیه پاسارگاد

نکات مهم بیمه تامین آتیه پاسارگاد بخش 1: بیمه های تامین آتیه انواع مختلفی دارند و شرکت بیمه پاسارگاد بیمه عمر را به صورت دو دسته بیمه عمر و تامین آتیه و بیمه عمر به شرط فوت تقسیم‌بندی می‌کند:

۱- بیمه عمر و تامین آتیه : در واقع همان بیمه عمر پاسارگاد به طور کلی است. این طرح در واقع به صورت ترکیبی از بیمه‌نامه‌های عمر به شرط فوت و  به شرط حیات می‌باشد.

در بیمه تامین آتیه پاسارگاد در کنار پوشش‌‎های بیمه از جمله داشتن پوشش فوت، سرمایه‌گذاری نیز برای فرد شکل می‌گیرد. در واقع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یکی از نمونه‌های بیمه های عمر یا زندگی جهانی می‌باشد.

بیمه تامین آتیه پاسارگاد  با رسیدن به سود دهی در طول مدت بیمه‌نامه و تشکیل یک سرمایه‌گذاری ارزشمند می‌تواند به صورت یک پشتوانه مالی و اقتصادی برای فرد بیمه شده و حتی ذینفعان بیمه‌نامه برای زمانی که فوت کردند باشد.

طرح‌های  بیمه تامین آتیه  عبارتند از:

  • بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان
  • بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار
  • بیمه عمر و بازنشستگی
این بیمه عمر و تامین آتیه  مورد پذیره فراوانی از طرف بیمه گذاران  قرار گرفته و به طوری که منظور افراد شرکت ها از بیمه عمر پاسارگاد همان بیمه عمر و تامین آتیه است

۲- بیمه عمر به شرط فوت این طرح بیمه عمر پاسارگاد فقط پوشش فوت برای دارنده بیمه‌نامه دارد.

این طرح به دو قسمت زیر ارائه می‌شود:

  • بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه ثابت:

در این بیمه عمر فقط پوشش فوت را برای بیمه شده فراهم خواهد کرد. اگر بیمه شده در طول داشتن بیمه‌نامه فوت کند سرمایه فوت به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود و سرمایه‌گذاری ندارد و اگر بیمه شده در پایان مدت قرار داد در قید حیات باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمی‌کنند. معمولا این بیمه‌نامه را ادارات و سازمان‌ها برای کارکنان خود انجام خریداری می کنند.

در این بیمه‌نامه در سایر شرکت ها بیمه به نام بیمه عمر مانده بدهکار معروف است. شرایط این بیمه‌نامه با بیمه عمر تفاوت دارد و این بیمه‌نامه برای حمایت فرد در مقابل بدهی‌های بانکی فرد انجام می‌شود. مبلغ این بیمه‌نامه هر سال نسبت به سال قبل افت می‌یابد و در پایان قرارداد به صفر می‌رسد.

واما در باره گروه آقا مهدی این گروه در سال 1398 شروع به فعالیت کرد در زمینه بیمه های عمر و تامین آتیه و برای گسترش و آسان شدن عمور و دسترس بودن از تمام استهان و شهرای جمهوری اسلامی ایران نیرو جذب می کند و کرده و اگر مایل به همکاری هستید و دنبال یک شغل آبرو مند و درامد خوب و عالی هستید می تنید مشخصات خود را به مشاوران حقوقی و مالی ما ارسال کنید تا بعد بررسی های به عمل امده و با شما تماس خواهند گرفت به امید موفقیت های بیشتر .

روش های ارسال مدارک .

یک: یک : واتساپ:09217345826

یک : دو : واتساپ:09981069369

دو: یک : تلگرام :09217345826

دو: دو : تلگرام :09981069369