اطلاعات بیمه ی

بیمه شده می تواند در مدت معینی

اشتباه شماره 1 بیمه عمر

بیمه شده می تواند در مدت معینی بر اساس قرارداد بیمه عمر در زمان معینی مستمری زندگی دریافت کند.

این سخنگوی بیمه پارسیان یکی دیگر از مزایای این نوع سرمایه گذاری را دسترسی به نقدینگی، اخذ وام، عدم انحصار وراث، عدم مالیات و درخواست مستمری زیر 30 سال عنوان کرد.

احمد عباسی زاده نماینده یکی از شعب بیمه پارسیان در اصفهان با بیان تاریخچه بیمه عمر در کشور گفت:

اولین شرکت بیمه در ایران با نام ویکتوریا در سال 1313 شروع به کار کرد و پس از 1 سال دولت ایران رسماً دستور تأسیس یک شرکت بیمه به نام ویکتوریا را به نام Insurance Exported Iran داد.

بازپرداخت وام در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به تشریفات تا سقف 90 درصد ارزش بازخرید بیمه نامه بوده و نرخ وام 4 درصد بالاتر از نرخ سود محاسبه شده انباشت سرمایه خواهد بود.

شرایط بازپرداخت آن بسته به مبلغ وام دریافتی و شرکت بیمه طرف مقابل شما متفاوت خواهد بود و معمولاً نرخ سود آن چندین درصد بیشتر از نرخ سود فنی بیمه نامه شما است.

بیمه عمر بدهی یا بیمه اعتباری امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

در بیمه وقف علاوه بر بحث سرمایه گذاری، بحث سرمایه فوت و سایر پوشش ها نیز مطرح است.

همچنین می توانید از طریق سایت از ذخیره مبلغ دیه مطلع شوید.

به گفته این فعال بیمه عمر یک سرمایه گذاری مطمئن و با بازده تضمین شده شامل پوشش های بیمه ای فراوان علاوه بر پرداخت سود سپرده است.

در این طرح افراد با پرداخت ماهانه یا سالانه مبلغی به نام حق بیمه علاوه بر انباشت سرمایه برای آینده خود از خدمات بیمه عمر نیز استفاده می کنند. یکی از انواع بیمه های ارائه شده توسط شرکت بیمه آسیا، بیمه عمر و سرمایه گذاری است.

در صورت زنده بودن بیمه گذار در انقضای مدت بیمه نامه، سرمایه خریداری شده را همراه با مبلغ مشارکت در سود (سود مازاد معین) به صورت مقطوع و یا به صورت دیه و در صورت فوت دریافت می کند.

شرکت بیمه همزمان سرمایه بیمه را به ذینفع پرداخت می کند بازپرداخت هایی که در بیمه نامه درج می شود در روز اول توسط بیمه شده پرداخت می شود.

موسساتی که قبلا از بیمه آتی ساز خدمات خریداری می کردند، بر سر قیمت با بیمه شدگان به توافق نرسیدند که در نتیجه قرارداد با آنها فسخ شد.

کوروش اسدی (کارگر بازنشسته) در این باره به ایلنا می گوید:

«وقتی با مراکز معتبر چشم در تهران و کرج تماس می گیریم، می گویند دیگر با بیمه حافظ قرارداد نداریم.

ما مستمری بگیران به ازای هر نفر 45 هزار تومان بابت بیمه تکمیلی پرداخت می کنیم اما در روند انعقاد قرارداد با مراکز درمانی هیچ تاثیر و نفوذی نداریم.

با هر مرکزی قرارداد را فسخ می کنند و به دلخواه پوشش تعهدات خود را کاهش می دهند.

چرا مراکز تامین اجتماعی و بازنشستگی کنترلی بر فعالیت بیمه شدگان ندارند؟

در حالی که در تمام دنیا یکی از مولفه های رشد، رفاه اجتماعی و اقتصادی، صنعت بیمه است و گفته می شود هر چه نفوذ صنعت بیمه در کشور بیشتر شود؛ این صنعت بیمه است.

ثروت بالاتری نیز وجود دارد.

بر اساس آمارهای موجود در کشورهای توسعه یافته، ضریب نفوذ بیمه بین 7 تا 12 درصد است.

سرمایه فوت ناشی از حادثه به هر دلیلی ضریب سرمایه بیمه است و بیمه گذار می تواند سرمایه این پوشش را به هر دلیلی از یک تا چهار برابر سرمایه بیمه انتخاب کند.

همیشه هنگام انتخاب بین خرید بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری در بانک تردیدهایی وجود دارد.

بیمه شده می تواند در مدت معینی

بیمه شده می تواند در مدت معینی

رئیس جهاددانشگاهی استان همچنین گفت:

جهاددانشگاهی استان مرکزی از سال 1386 با همکاری شرکت رویان راه اندازی بانک خون بند ناف را آغاز کرده و تاکنون موفق شده ایم 2000 نمونه خون بند ناف نوزادان را نجات دهیم.

در استان کنار گذاشتن بخشی از درآمد خود برای مبلغ مورد نظر از 100.000 تا 100.000.000 تومان در سال علاوه بر بیمه.

بیمه گر:

شرکتی است که متقاضی (بیمه شده) را تحت پوشش بیمه عمر قرار می دهد.

مرکز عالی بازنشستگان و نمایندگانی که در مذاکره با بیمه‌گر شرکت می‌کنند باید به این ترفندها توجه داشته باشند و به محض افزایش نرخ‌ها و تعرفه‌ها به بیمه‌گر اجازه کاهش تعداد طرفین قرارداد را ندهند.

حیدری در این خصوص می گوید:

این موضوع باید به عنوان ضمیمه قرارداد در متن قرارداد اصلی گنجانده شود و آنقدر قوی باشد که بیمه شده از مراکز طرف قرارداد کم کند.