اطلاعات بیمه ی

بیمه تامین آتیه پاسارگاد سال 1401

اشتباه شماره 1 بیمه عمر

بیمه تامین آتیه پاسارگاد سال 1401

 

بیمه تامین آتیه پاسارگاد سال 1401

بیمه تامین آتیه پاسارگاد سال 1401

بیمه عمر پاسارگاد چیست ؟

این بیمه نامـه از ترکیب بیمه های به شرط فوت و بیمه های به شرط حیات تشکیل شده است .

ببیمه تامین آتیه پاسارگاد سال 1401 بیمه گذاران با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه ،علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه ، امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را هم خواهند داشت .

بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود ، (universal life) طرفداران زیادی دارد و مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است .

سرمایه تشکیل شده در این بیمه نامه علاوه بر پشتوانه مالی در دوران پـیـری و بـازنشستـگـی می تواند برای تامین مواردی از قـبیل : تهیه مسکن ، هزینه ازدواج ، هزینه تحصیل فرزندان و … مورد استفاده شما قرار گیرد .

طرح های بیمه عمر ( بیمه زندگی ) پاسارگاد

۱- بیمه عمر زنان خانه دار پاسارگاد

شاید یکی از اولویت‌های همه زنان خانه دار که درآمد ثابتی ندارند، داشتن پشتوانه مالی است که در زمان نیاز بتوانند از آن کمک بگیرند. بیمه عمر زنان خانه دار می‌تواند همراه مناسبی برای خانم‌های خانه دار باشد. بیمه عمر و تامین آتیه با پس انداز های کوچک روزانه و ماهانه شما شکل میگیرد و در کنار پوشش‌های بیمه‌ای در طول مدت بیمه نامه سرمایه و اندوخته ارزشمندی را برای شما به همراه خواهد داشت که میتوانید از آن استفاده کنید.

۲- بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان

برنامه ریزی برای آینده فرزندانمان از مهمترین مسئولیت‌های هر پدر و مادری می‌باشد. برای همین منظور، داشتن بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان پاسارگاد می‌تواند از لحاظ سرمایه گذاری پشتوانه مالی ارزشمندی برای فرزندان شما باشد. زمانی که نیاز به حمایت مالی برای تحصیل، ازدواح، کار و … دارند. در کنار سرمایه گذاری پوشش‌های بیمه‌ای که برای فرزندان شما ارائه می‌شود از دیگر مزایای این بیمه می‌باشد.

۳- بیمه عمر و بازنشستگی  تامین آتیه

بازنشستگی دورانی از زندگی هر انسانی است که می‌خواهد با آرامش و آسایش آن را سپری کند. داشتن بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد می‌تواند کمک بزرگی برای همه افراد در این دوران باشد.
با داشتن بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد میتوانید دوران بارنشستگی آرامی داشته باشید.

۴- بیمه عمر و بیمه آتیه پاسارگاد

هزینه‌های بالای  مراسم ازدواج برای همه جوانان که در شروع زندگی شان هستند می‌تواند کمی سنگین و شاید هم مشکل ساز باشد، از این رو داشتن این بیمه‌نامه و استفاده از اندوخته این بیمه نامه می‌تواند کمک بزرگی برای آن‌ها باشد.

۵- بیمه عمر و تامین آتیه خانواده پاسارگاد

بیشتر بیمه نامه های عمر به صورت انفرادی در حال ارائه می‌باشند ولی بیمه پاسارگاد با ارائه طرح بیمه عمر و تامین آتیه خانواده توانسته است که نیازهای بیمه‌ای  کل خانواده را در نظر  بگیرد. داشتن سرمایه گذاری به همراه پوشش بیمه‌ای می‌تواند یکی از طرح‌های ارزنده بیمه عمر باشد.

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد بر اساس شرایط بیمه عمر پوشش‌های زیر را به دارندگان این بیمه‌نامه ارائه می‌کند. پوشش‌ های بیمه عمر پاسارگاد را می‌توان به دو دسته پوشش ‌های اصلی و پوشش‌ های اختیاری و تکمیلی دسته بندی کرد.

پوشش های اصلی بیمه عمر پاسارگاد

پوشش فوت به هر علت:

این پوشش اصلی‌ترین پوشش بیمه عمر پاسارگاد است.

این پوشش به صورت سرمایه فوت می‌باشد که با حق بیمه پرداختی بیمه شده رابطه مستقیم داشته و بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود.

میزان این پوشش ۳۵ برابر حق بیمه سالانه و ۳۰۰ برابر حق بیمه ماهانه می‌باشد. در صورت فوت فرد بیمه شده این مبلغ به اضافه اندوخته بیمه نامه ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود.

پوشش سرمایه فوت به علت حادثه:

با دریافت این پوشش اگر علت فوت بیمه‌شده، حادثه‌ای باشد که عمدی در آن نبوده است، شرکت بیمه هزینه‌ای مضاف بر سرمایه عمر بیمه‌شده را به ذی‌نفعان او پرداخت خواهد کرد.

میزان پوشش سرمایه فوت در بیمه عمر پاسارگاد تا ۴ برابر سرمایه فوت می تواند باشد.

سقف سرمایه فوت در اثر حادثه تا ۴۰۰ میلیون تومان می باشد.

تعریف حادثه :

حادثه یعنی واقعه ناگهانی شدید که مستقیماً بر اثر یک نیروی خارجی و بدون اراده بیمه شده سبب جراحت یا آسیب بدنی (به تشخیص پزشک) شود.

شرایط :

ناگهانی باشد. موجب صدمه بدنی شود.

ناشی از بیماری نباشد. نباید عمدی باشد.

باید بین حادثه ناگهانی و ضایعه جسمی که برای بیمه شده روی داده است، رابطه علت و معلولی وجود داشته باشد.

ترس و وحشت، صدمه محسوب نمی‌شود و صدمات عصبی تنها اگر بر اثر آسیب های عضوی به وجود آیند، مشمول بیمه می‌شوند.

پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

پوشش امراض خاص بیمه عمر پاسارگاد:

اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه‌ عمر پاسارگاد به یکی از بیماری های تحت پوشش مبتلا شود، می تواند تا سقف ۴۰ میلیون تومان از این پوشش استفاده کند.

بیماری‌های تحت پوشش در بیمه زندگی پاسارگاد شامل سکته قلبی و مغزی، پیوند اعضای اصلی بدن، عمل قلب باز و سرطان می‌شود.

میزان این پوشش تا ۳۰ درصد از سرمایه فوت عادی می‌باشد.

پوشش نقص عضو دائم ناشی از حادثه:

این پوشش به اختیار بیمه شده به بیمه ‌نامه عمر اضافه می‌شود و اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد و در اثر حادثه دچار نقص عضو دائم شود می‌تواند از این پوشش تا ۳۰ درصد سرمایه فوت استفاده نماید. سقف پوشش نقص عضو بیمه پاسارگاد تا ۲۵۰ میلیون تومان می‌تواند باشد.

پوشش هزینه پزشکی:

اگر فرد بیمه شده دچار حادثه شود، برای جبران هزینه های بستری و پزشکی می‌تواند تا سقف مشخص شده این پوشش در بیمه‌نامه عمر خود استفاده نماید. سقف پوشش هزینه پزشکی پاسارگاد تا ۲۵ میلیون تومان می‌باشد.
معافیت از پرداخت حق بیمه: در صورتی که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد دچار ازکارافتادگی شود، طبق این پوشش از پرداخت حق بیمه‌های باقی‌مانده معاف می‌شود. پوشش معافیت برای افراد شاغل و بالای ۱۲ سال می باشد.

پوشش سرمایه از کارافتادگی بیمه عمر پاسارگاد:

اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به هر علت ازکارافتاده شود می‌تواند از این پوشش تا سقف ۴ میلیون تومان استفاده کند. سن بیمه شده باید بالای ۱۲ سال باشد.

پوشش آتش سوزی و زلزله برای منزل مسکونی بیمه عمر پاسارگاد:

شرکت بیمه پاسارگاد برای همه دارندگان بیمه عمر پاسارگاد، پوشش آتش سوزی منازل ارائه می‌کند. میزان سرمایه‌ای که از این طریق تحت پوشش قرار می‌گیرد و تا سقف ۵۰ میلیون تومان می‌باشد. البته این پوشش به انتخاب خود فرد بیمه شده ارائه می‌شود.

پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد:

یکی از مزایای داشتن بیمه عمر پاسارگاد امکان استفاده از این پوشش است ، اگر اندوخته بیمه‌نامه عمر پاسارگاد به ۲ میلیون تومان برسد و ۶ ماه از صدور بیمه‌نامه گذشته باشد، فرد بیمه شده میتواند تا سقف۱۰ میلیون تومان از هزینه‌های جراحی و تا سقف ۵ میلیون تومان از پوشش هزینه بستری بیمه_عمر پاسارگاد خود استفاده نماید.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

 • داشتن سطح توانگری رتبه ۱ در بین شرکت های بیمه در ارائه خدمات و جبران خسارت در طول چند سال گذشته.
 •  امکان استفاده از وام بدون نیاز به ضامن :

هر فرد بیمه شده‌ای می‌تواند بر اساس شرایط ، با پایان سال دوم قرار داد نود درصد از اندوخته بیمه عمرش را وام بگیرد. دریافت وام از بیمه پاسارگاد نیاز به ضامن وثیقه و یا هیچ ضمانت دیگری ندارد.

 • بازخرید بیمه‌نامه :

حق بیمه‌ای که می‌پردازید پس‎انداز می‌شود و شما می‎توانید بعد از گذشت چند ماه از مدت قراردادتان بسته به اساسنامه شرکت بیمه، اندوخته خود را بازخرید کنید و بیمه‌نامه را فسخ کنید.

ارزش بازخرید در جدول‌هایی که شرکت‌های بیمه ارائه می‌دهند بر اساس مدت گذشته شده از شروع قرارداد محاسبه شده است و به متقاضیان خرید بیمه ارائه می‌شود.

در پایان قرارداد ارزش بازخرید بیمه‌نامه عمر که مجموع حق بیمه‌هایی است که پرداخته‌اید به‌علاوه سودهایی که به آن تعلق گرفته است بسته به سیاست‌های شرکت بیمه به‌صورت یکجا یا در صورت تمایل شما به‌صورت مستمری پرداخته خواهد شد

• پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته بیمه‌نامه:

یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد بخش سرمایه گذاری این بیمه نامه است.

پرداخت سود به بیمه‌های پرداختی افراد و اندوخته بیمه نامه نهایتا یک سرمایه گذاری ارزنده‌ را برای فرد بیمه شده به ارمغان می‌آورد.

دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی که تقریبا در همه شرکت‌های بیمه یکسان است ولی سود مشارکتی سودی است که متغیر بوده و هر شرکت با توجه به نحوه سرمایه گذاری خود این سود را پرداخت می‌کند.

 •  امکان پرداخت مبلغی به صورت سپرده اولیه در ابتدای شروع بیمه‌نامه برای افزایش میزان سرمایه‌گذاری
 •  امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط شما
 •  امکان دریافت تخفیف در خرید برخی از بیمه‌نامه های دیگرشرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه آتش سوزی پاسارگاد و … برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد
 •  داشتن معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر
 • داشتن پوشش حادثه در بیمه عمر
 •  امکان خرید پوشش آتش سوزی منزل مسکونی شما در کنار بیمه عمر
 •  امکان برخورداری از معافیت از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد در صورت ازکارافتادگی
 •  پوشش بیماری های خاص
 •  پوشش تکمیل درمانی

عبارات مورد استفاده در بیمه عمر

بیمه‌گر:

بیمه‌گر شرکت بیمه است که وارد قرارداد با کسی که بیمه عمر میخرد میشود

بیمه‌گزار:

بیمه‌گزار شخصی است (حقیقی یا حقوقی) که اقدام به خرید بیمه می‌کند. پرداخت اقساط و حق بیمه بر عهده او خواهد بود.

بیمه‌شده:

بیمه‌شده کسی است که مورد بیمه است. برای مثال درصورتی‌که پدر خانواده برای فرزندش بیمه عمر خریداری کند، بیمه‌گزار پدر خواهد بود و بیمه‌شده فرزند.

نکته: در بیمه عمر، بیمه‌ شده تحت پوشش بیمه قرار میگیرد نه بیمه‌گزار.

ذینفع:

ذینفع کسی است که در صورت فوت بیمه‌شده، سرمایه بیمه عمر به او تعلق میگیرد. برای مثال در صورتی که شخص در بیمه ‌نامه‌‌اش همسرش را به عنوان ذینفع خود ذکر کند بعد از فوت او سرمایه بیمه عمرش به همسر او تعلق میگیرد.

سرمایه عمر:

سرمایه‌ای است که در صورت فوت بیمه‌شده به ذینفعان او پرداخت می‌شود.

مدت قرارداد:

مدت‌زمانی که بیمه‌گزار متعهد به پرداخت حق بیمه است و شرکت بیمه، بیمه‌شده را تحت پوشش‌های بیمه عمر قرار می‌دهد.

برای مدت قرارداد حداقلی وجود دارد که شما خود آن را انتخاب می‌کنید.

شرایط بیمه عمر پاسارگاد

 • مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه‌نامه  نباید بیشتر از ۷۰ سال باشد
 • بر اساس شرایط صدور برخی از انواع بیمه‌نامه ها نیاز چکاپ پزشکی دارند. چکاپ پزشکی بر اساس سرمایه فوت بیمه‌نامه و شرایط سنی بیه شده انجام می گیرد
 • رعایت اصل حسن نیت در بیان حقایق مخصوصا در بیان سلامت جسمانی
 • هر فرد بیمه شده می تواند ذینفعان بیمه‌نامه را مشخص نماید
 • اگر بیمه شده دارای سابقه بیماری باشد باید سوابق بیماری را به اطلاع شرکت بیمه برساند تا در صورت نیاز مدارک پزشکی لازم را به شرکت بیمه ارائه کرده تا در زمان خسارت به مشکل نخورد
 • بیمه شده می‌تواند در زمان صدور بیمه‌نامه پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر و حتی میزان سرمایه فوت را مشخص کند
 • انتخاب میزان حق بیمه ماهانه و یا سالانه توسط خود فرد انجام می‌گیرد و فرد می‌تواند در طول داشتن بیمه عمر میزان حق بیمه عمر پاسارگاد را کاهش و یا افزایش دهد
 • نحوه پرداخت حق بیمه نیز در زمان خرید بیمه عمر بر عهده خود بیمه شده بوده و وی می تواند حق بیمه عمر خود را به صورت سالانه و یا ماهانه پرداخت نماید
 • پوشش سرمایه فوت عادی پوشش اصلی بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد و د رصورت فوت بیمه شده این سرمایه به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود

برای استفاده از برخی پوشش های بیمه عمر نیاز به شرایط سنی خاصی وجود دارد. شرایط سنی برای استفاده از پوشش‌های این بمیه نامه به شرح زیر است:

 • پوشش سرمایه فوت به هر علت دارای محدودیت سنی خاصی نبوده و هر فرد بیمه شده از بدو تولد تا پایان مدت قرارداد در هر یازه سنی می تواند از این پوشش استفاده نماید
 • پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه برای افراد بالای ۴ سال پرداخت می شود
 • شرایط سنی برای استفاده از پوشش بیماری ها برای افراد بالای ۴ سال تا سن ۶۰ سال می باشد
 • پوشش هزینه پزشکی بیمه عمر پاسارگاد برای افراد بالای ۴سال و فقط برای جبران هزینه های بستری پرداخت می شود
 • شرایط سنی برای پوشش نقص عضو دائم در اثر حادثه برای افراد بالای ۴ سال می باشد
 • برای استفاده از پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه عمر  باید بیمه شده شاغل بوده و سن وی باید بین ۱۸ تا ۶۰ سال باشد

پیش خرید آنلاین بیمه عمر

دریافت مشاوره

دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه عمر از نمایندگان منتخب بیمه پاسارگاد

ورود به صفحه مشاوره

طبقه بندی بیمه گذاران بر مبنای ذخیره ریاضی و سپرده

(ارقام به میلیون ريال)

طبقه ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶

جمع ذخیره و سپرده (میلیون ریال)

۰ تا ۳ ۳ تا ۱۰  از ۱۰ تا ۳۰ از ۳۰ تا ۱۰۰ بیش از ۱۰۰ تا ۲۰۰ بیش از ۲۰۰

جدول تخفیف بر اساس طبقه بندی بیمه گذاران

(درصد)

طبقه/رشته ثالث بدنه آتش سوزی منزل مسکونی حوادث انفرادی درمان مسافرتی
۱ 2,5 10 ۲۰ ۲۰ ۱۰
۲ 2,5 15 ۲۰ ۲۰ ۱۵
۳ 2,5 20 ۳۰ ۳۰ ۲۰
۴ 2,5 25 ۳۰ ۳۰ ۲۵
۵ 2,5 30 ۳۵ ۳۵ ۳۰
۶ 2,5 35 ۴۰ ۴۰ 35

تخفیف بیمه نامه مسئولیت برای دارندگان بیمه عمر و تامین آتیه

طبقه 1 2 3 4 5 6
مجموعه ذخیره ریاضی و سپرده (میلیون ریال) 0 الی 3 3 الی 10 بیش از 10 تا 30 بیش از 30 تا 100 بیش از 100 تا 200 بیش از 200
میزان تخفیف حق بیمه بیمه های مسئولیت 5 درصد حداکثر
2,500,000 ریال
5 درصد حداکثر
2,500,000 ریال
5 درصد حداکثر
2,500,000 ریال
5 درصد حداکثر
2,500,000 ریال
10 درصد حداکثر
5,000,000 ریال
15 درصد حداکثر
7,500,000 ریال