اطلاعات بیمه ی

بخش پرسشنامه

اشتباه شماره 1 بیمه عمر

بخش پرسشنامه ، بیمه شدگان باید همواره اطلاعات خود را با حداکثر دقت ارائه کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند، زیرا تکمیل نادرست هر یک از بخش های مورد نیاز منجر به نادرست بودن اطلاعات در بیمه نامه و در نهایت نیاز به صدور می شود. پرداخت اضافی برای بیمه نامه خواهد بود.

اگر با تمام بررسی هایی که روی بیمه عمر انجام داده اید و انتخاب شما به نفع بیمه عمر پارسیان یا شرکت دیگری است و یا هنوز تصمیم نهایی را نگرفته اید، کافی است اطلاعات خود را از طریق فرم خرید بیمه عمر ارسال کنید.

اگر بیمه شده به عنوان سرباز یا سازمان نظامی تحت هر درجه ای به جنگ برود، بیمه نامه از روز تجهیز بیمه شده به حالت تعلیق در می آید، حتی اگر بیمه گر به دلیل عدم اطلاع به دریافت حق بیمه ادامه دهد.

در مورد وضعیت بیمه شده این سرمایه در سالهای رشد فرزند با مشارکت تضمینی سود و مزایا رشد می کند و در زمان پرداخت چندین برابر مبلغی خواهد بود که خانواده به عنوان حق بیمه به شرکت بیمه پرداخت کرده است.

می توانید بیمه عمر و سرمایه گذاری را به عنوان مکمل بیمه اجتماعی خریداری کنید.

 بخش  پرسشنامه

بخش پرسشنامه

سرمایه پوشش روزانه مزایای بیمارستانی:

بیمه شده می تواند از این پوشش برای پوشش هزینه های بیمارستان استفاده کند.

سقف پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر پاسارگاد 100 میلیون تومان است.

به عنوان مثال حداقل حق بیمه ماهانه شرکت بیمه پاسارگاد 20000 صوم و حداکثر 334000 صوم است. لازم به ذکر است بیمه شده موظف است پس از پایان مدت بیمه نامه خود، حق بیمه را به صورت مقطوع، سالانه یا به صورت شش ماهه یا ماهانه پرداخت نماید.

لازم به ذکر است که بیشترین درصد – 25 درصد – بعد از گروه کارشناسی را افراد دارای مدرک دیپلم و در نهایت دانشجویان کارشناسی ارشد 7 درصد نمونه را تشکیل می دهند.

در صورت فوت، شرکت بیمه سرمایه بیمه را علاوه بر پس انداز انباشته شده قبل از فوت به ذینفعان (مشخص در قرارداد بیمه) پرداخت می کند.

زمانی که بیمه نامه خود را بازخرید می کنید، مبلغ سپرده پرداختی به شما کمتر از سپرده نهایی در طول مدت قرارداد است.

3سقف پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر از 600 میلیون ریال به یک میلیارد ریال افزایش یابد. در نظر داشته باشید که مدت زمان انتظار برای این پوشش 6 ماه پس از تاریخ شروع بیمه نامه جدید می باشد.

البته بیمه گذار باید به این نکته توجه داشته باشد که پرداخت وام را به موقع پرداخت کند تا مشکلی در میزان مبلغ بیمه نامه او پیش نیاید.

موضوع مهمی که در رابطه با بیمه عمر مطرح می شود و تاکنون کمتر مورد توجه عموم مردم در خصوص این نوع بیمه قرار گرفته است، قسمت سرمایه گذاری بیمه عمر است که توسط شرکت بیمه در نظر گرفته و به وی پرداخت می شود.

بیمه عمر یا مرگ پوشش خطر نظامی:

در صورتی که بیمه شده بر اثر عملیات آفندی و پدافندی یا هر حادثه دیگری که جنبه نظامی در برابر نیروهای مهاجم داشته باشد فوت کند، شرکت بیمه پاسارگاد فقط وجه ریالی بیمه نامه را تا روز حادثه پرداخت خواهد کرد.

بیمه نامه عمر پاسارگاد می تواند 3 خطر را تحت پوشش مشروط و حق بیمه قرار دهد، بنابراین اگر بیمه شده در طول مدت بیمه عمر به دلیل هر یک از خطرات زیر فوت کند، تحت پوشش قرار می گیرد.

امکان مشاهده آنلاین جزئیات مالی و غیرمالی بیمه نامه. و طبق این بیمه نامه ها مستمری دریافت کنند. این بیمه نامه در کشورهای پیشرفته بسیار محبوب بود و سهم قابل توجهی از بازار بیمه را به خود اختصاص داد.

همچنین هر نماینده می تواند از این بیمه نامه برای اعضای خانواده خود استفاده کند.

مبلغ سرمایه فوت با توجه به حق بیمه ماهانه و سالانه پرداختی هر فرد محاسبه شده و در جدول بیمه عمر قابل مشاهده است.

فوت ناشی از مسابقات سرعت، پروازهای اکتشافی و هوازی و هر نوع آموزش پروازی بیمه نمی شود و در صورت فوت در این گونه پروازها، بیمه گر فقط مبلغ انباشته شده را تا روز حادثه پرداخت خواهد کرد.

ورزش های رزمی و حرفه ای، شکار، اسب سواری، قایقرانی، خلبانی یا خلبانی هواپیماهای آموزشی، تحقیقاتی و غیرتجاری، خلبانی یا خلبانی اتومبیل های مسابقه ای و موتورسیکلت های مسابقه ای، خلبانی یا خلبانی هلیکوپتر، غواصی، چتربازی (به استثنای سقوط آزاد) و هدایت بادبادک های هوایی یا سایر هواپیماهای بدون موتور.

همچنین می توانید از طریق خودپرداز خودپرداخت بانک پارسیان و یا از طریق پایانه پوز تمامی بانک ها با شناسه حساب و شناسه پرداخت حق بیمه، بیمه عمر را پرداخت کنید.